Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.
Замовила плед «Дерево життя» в подарунок для матері в день народження! Чудова річ, якісна і красива. В чорному кольорі виглядає дуже стильно. Замовлення та доставка на вищому рівні. Щиро дякую за створення таких чудових речей в справжніх українських традиціях!
Я мама, а вихідних у мам не буває, тож тепер завдяки цьому чудовому келиху(хай там і тільки водичка з лимоном), я знаходжу кілька вихідних хвилин для себе і для поповнення водного балансу) хто сказав, що треба пити зі скучних стаканів?!)))