Давно шукала шкарпетки з надписом Київ. І була дуже рада, знайшовши їх тут. Відправили. Отримала. Дуже сподобались. Гарні, неординарні, гарної якості. Тож раджу 💯🫶
Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶