Дякую за супер сервіс! Замовила носки, оплатила онлайн, а потім побачила, що замовила не той розмір. Але менеджер Софія допомогла все врегулювати і я отримала носки свого розміру вчасно. Дуже вдячна вам)
При замовленні виник глюк, що не вдалось оплатити, але з підтримкою все вирішили і як тільки шкарпеточки з'явились у наявності, замовлення було відправлено, дякую, вже скоро їх отримають у подарунок 🥰
Замовляла килим - залишилась дуже задоволена. Швидкість доставки, якість виробу та робота консультантів на високому рівні. Дякую за роботу. Тримайте такий рівень і на далі.