Футболки з Принтами хорошої якості. Тканина дуже цупка - на прохолодну погоду саме те, що треба. Також класно працює підтримка в Тг-швидко відповідають. Дякую!)
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.