Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!
Замовляла плед «Дерево роду» і шкарпетки все дуже якісне , гарні кольори .Це мое друге замовлення,перше було на подарунок,а це вже для себе.Доставка швидка.Рекомендую всім.