Купував великий набір твіллі для подарунків колегам, відповіли швидко, надіслали також оскільки у мене було обмеження в часі. Щиро вдячний за професіоналізм!
Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру