Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .
Мені подобається цей посуд. Нещодавно замовляла чашку з котиком для доньки. Це вже не перше замовлення. Вдома вже є різні тарілки з котиком, тарілки з мопсом. Гарні, зручні, цікаві. Дякую 🥰🥰🥰