Отличный плед!!!! Уже заказывала 2 раза на подарки, осталось купить себе)) Уютные, качественные и просто красивые) Сам магазин отвечает быстро и идет навстречу))))
Супер красивий і дуже якісний щоденник! Цупкі сторінки на яких не страшно писати маркером. Не має зайвих сторінок як от читацькі плани чи ще якась незрозуміла і непотрібна біда. Дуже багато місця для записів, хотілося б версію щоденника де на 1 книгу відведено один розворот, тобто 2 сторінки, а не 4. Дуже часто є книги про які так багато не напишеш і шкода лишати незаповнені сторінки. І напевно моя суб'єктивна думка що рядок "Опубліковано" в описі книги зайвий.
Я мабуть найбільша ваша фанатка. В мене багатенько вашої продукції і багатьом дарую її. Ви круті. Замовляла з останнього це творчий блокнот- візуально і наповнення вау, тільки обкладинка трошки підкачала, ще майже не користувалась а два дні був у сумці і трохи злазить на торцях. Це побажання на майбутнє( не претензія), я все рівно в захваті від нього
Домалювала вже 4-ту картину, придбану в Orner :) Скоро розпочну нову. Подобається, що тут класний сервіс і якісний асортимент (окрім картин, купувала ще блокноти, наліпки та всілякі інші штучки на подарунки). Окреме дякую відділу по роботі з клієнтами ♥, які відповідають на всі запитання та пропонують дуже клієнтоорієнтовані рішення. Є відчуття ніби ти не просто випадковий перехожий, який заніс гроші в компанію, а цінний клієнт, і це приємно :)