Фотоальбом брала на подарунок. Дуже сподобалась якість і дизайн, тепер у маленької Софійки буде цілий альбом повен перших щасливих моментів, які вона буде згадувати❤️🫶☺️
Від покупки одне задоволення. Купувала картину за номерами, але на подарунок, так що не можу нічого сказати) Запакована професійно, нічого ніде не зімʼялось та дуже швидко відправили. Так що компанії заслужені ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️