Відправка товару була супершвидкою! Замовивши ввечері, вже о 9 ранку отримала блокнотик в поштоматі🥰 Запаковано якісно, а сам блокнот класний, цупкий папір
Дуже-дуже дякую за швидку відправку!🫶 Попросила у коментарі відправити якнайшвидше і посилка вже їхала до мене буквально через пів години🙈 Замовляла два блокноти для рецептів - якісний кольоровий друк, виглядають просто вау, дякую🧡
Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!