Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!
Ну такі ж круті В цей же день відправили посилочку, доставили безкоштовно, ще ц і знижки такі чудові в великі))) залишилась в дуже класних емоціях від сервісу( знайшла випадково по рекламі в інста) Дякую дуууже Вам))))