Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.
Відправка товару була супершвидкою! Замовивши ввечері, вже о 9 ранку отримала блокнотик в поштоматі🥰 Запаковано якісно, а сам блокнот класний, цупкий папір