Замовляла чашку та картину по номерам. Все чудово. Швидка доставка, все акуратно запаковано. Все гарне та яскраве. Як завжди супер, бо вже не вперше роблю замовлення
Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️