Чудовий альбом. Обкладинка гарна, папір дійсно цупкий. У комплекті вже є кутики, ще замовила стікери - вони чарівні! Відправили швидко, ще й за дуже приємно ціну у поштомат. Щиро дякую!
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.