Отримали супер швидко! І хоч сам плед не бачили (брали на подарунок, тому коробку не розкривали), але упаковка мала таке красиве оформлення (і в друку, і в дібраних словах), що в нас не залишилось жодних сумнівів щодо високої якості продукції! Дякуємо! Наразі плед на шляху до далекої Австралії, і буде огортати своїм теплом добрі серця там.
Товари у вас прекрасні! Всякі такі патріотичні , дуже цікаві, таких нема ніде більше! Тарілка безподобна😉Відправили швидко, все гарно запаковано, оцінка 10 з 10!
Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!