Замовляла плед "Дерево життя" на ювілей подрузі. Вона надзвичайно була задоволена, сказала що повісить на стіну замість килимка, щоб нагадувв їй бабусину хату і диинство :) дуже гарна якість , малюнок несе традиційні українські моитви . Дякую!
Придбав 3 пари шкарпеток "Ти- Космос". Прийшли моментально. Дякую за оперативність, обов'язково буду до вас звертатись! Слава Україні! Мирного неба та тепла!!!