Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Замовляла планер та календар зі зміючкою❤️ Оформлення замовлення зайняло кілька хвилин, доставка теж впродовж доби. Все охайно запаковано. Буду користуватись із задоволенням. Раджу всім продукцію ORNER⭐️
Все супер! Доставили навіть швидше ніж обіцяли)) Ще й комунікація - топ. Все перевірили, уточнили, Порадили альтернативу Якщо не встигне приїхати вчасно. Котики 🤗 Дякую
доставка відбулась швидко. на вигляд все дуже якісно. ще не носили-тому не скажу про результат після прання чи носки) є побажання до магазину-вчасно оновлювати інформацію, бо не все що обираєш є по факту