Дуже задоволена Вашою роботою! Спілкування менеджерів дружнє і тепле. Швидка реакція на всі питання. Швидка відправка. Товар класний. Замовляла шкарпетки і чашку. Для чашки дуже продумана упаковка, де вона і чітко зафіксована, і видно малюнок, і можна на подарунок. Все чудово! Успіхів Вам і надалі!
Замовили 30.11.25 на подарунок к НР. Думали, вже 1-2 січня будемо дарувати. Але менеджери дуже швидко оформили і відправили наше замовлення, що подарунок встиг приїхати саме 31.12.25. Чудовий щоденник. Дякуємо.