Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Чудовий плед "Дерево життя" їде в подарунок. Сподіваюсь, так само будуть в захваті, як я. Додатково ще брала набір для вишивання. Виглядає чудово. Думаю, сподобається.