Купувала на подарунок календар " Мій мемний 2026 рік" ,чашки.Все сподобалось- чашки об'ємні, гарні,календар- гарний,прикольний.Оформлення легке, відправка замовлення швидка і вчасна. Дякую за креативність,якість і професійність.Бажаю натхнення і в майбутньому!
Замовляла доньці блокнот) отримала задоволення від емоцій дитини) замовлення було швидко оброблене і відправлено. Надійне пакування. Дякую і рекомендую!
Гарно піднімає настрій та дуже тішить продукція ORNER. Отримала келих з капібарою і пивний келих з котом - задоволена їхньою якістю і швидкістю доставки
Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!