НУ ПРОСТО НЕЙМОВІРНИЙ. Капець, я довго на а галас вести список вдячності, однак поступово попросту забувала. А тут структурвовно все, є інструкція, все виконано дуже гарно) Обкладинка та колір індиго всередині капець порадували душу. бо це прям моє. Дуже дякую вам!
Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.
Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.