Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Рідко залишаю відгуки, але це саме той випадок, коли потрібно це зробити. Замовляла альбом для свого котика і від того як він оформлений, від слів на першій сторінці у мене були сльози на очах! Ваш альбомчик це просто скарб, знахідка для власників котиків. Дуже задоволена покупкою, вже почала заповнювати сторінки, невимовно рада, що можу зберегти в цьому прекрасному альбомі моменти зі своїм котиком))
Продукція (щоденник вдячності та альбом до 1 року життя) дуже сподобалася та здивувала своєю якістю! Вживу все виглядає навіть краще ніж на фото! Буду замовляти ще!