Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.
Якісний друк, дуже гарний блокнот для рецептів, зручно, шо можна самій розподілити, де які рецепти будуть. Хотілось би ще пустий блокнот у фірмовій орнерівській обкладинці твердій! 🤗