Дякую вам за чудовий Щоденник "Вдячністі" та позитивні карти "Сила в мені" та "Я можу все", вони мені були потрібні знайти у собі сили розвіватися далі та повернути аптімізм у своє життя))
Все супер, вже третій мій альбом від ORNER🤍 в цей раз так вийшло що на виробництві не поклали в альбом кутики для фото, але написала про це і одразу перепросили та відправили кутики з безкоштовною доставкою. Дякую ☺️
Чудові карти Таро "Сила природи". За стилістикою та енергетикою нагадують знамениту колоду The Light Seer's Tarot, але всі сюжети оригінальні. Дуже приємні, яскраві та оптимістичні.