Замовляла плед "Українські казки" на подарунок дочці . Дуже задоволена якістю як самого виробу, так і обслуговування. Чуйні і професійні менеджери, оперативне вирішення всіх питань і швидка доставка. Все на вищому рівні! ДЯКУЮ!
Дуже дякую. Плед краще ніж я думала. Кольори такі , як і на відео. Ціна приємна, бо в ЦУМі я бачила пледи такого ж розміру і якості , але вони коштували 5 6 тисяч.
Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)