Дякую за оперативну доставку,гарне пакування і якісні товари.Залишилась задоволена сервісом та отриманою посилкою,замовляла картину по номерам(якісне полотно та фарби) та пазли.
ДЯКУЮ!!! Килим "Бонжур" дуже сподовабся, яскравий, у всіх з'являється посмішка, коли приходять додому. А від шкарпеток "Капібара з друзями" всі в захопленні!!