Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!
Замовляла плед, шкарпетки та хустку- все чудової якості ! Плед у гарній подарунковій коробці з малюнком, шкарпетки дуже стильні і оригінальні, а хустка - в стильному конверті, Дуже приємно,що все продумано до деталей.Відправили замовлення вже наступного дня.Залишилась дуже задоволена,буду замовляти ще й однозначно рекомендую!