Замовляла два пледи на подарунок сину і товаришу. Це були "Космос" і Західна Україна. Якість добра, запаковано дуже гарно в коробки і душевні листівки всередині кожної упаковки
Товари у вас прекрасні! Всякі такі патріотичні , дуже цікаві, таких нема ніде більше! Тарілка безподобна😉Відправили швидко, все гарно запаковано, оцінка 10 з 10!