Купувала на подарунок календар " Мій мемний 2026 рік" ,чашки.Все сподобалось- чашки об'ємні, гарні,календар- гарний,прикольний.Оформлення легке, відправка замовлення швидка і вчасна. Дякую за креативність,якість і професійність.Бажаю натхнення і в майбутньому!
Вітаю! Замовляла вже двічі. Рідним сподобалась якість і зовнішній вигляд подарунків. Ціни комфортні. Сервіс доставки надзвичайно швидкий. Велика подяка! ❤️
Карти гарні.Якісні.Купила собі,але не соромно і подарувати цінителю.Довелося заморочитися з посібником.По QR коду завантажити так і не вийшло.А за посиланням на сторінці магазину-з першого разу.