Замовляла доньці блокнот) отримала задоволення від емоцій дитини) замовлення було швидко оброблене і відправлено. Надійне пакування. Дякую і рекомендую!
Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!