Неймовірно гарна картина) Замовляла цей принт як тільки він з'явився на сайті, задоволена якістю пензликів та фарб) Настільки крута картина, що хочу взяти її ще раз та розмалювати знов)
доставка відбулась швидко. на вигляд все дуже якісно. ще не носили-тому не скажу про результат після прання чи носки) є побажання до магазину-вчасно оновлювати інформацію, бо не все що обираєш є по факту
Красиві речі, приємні подарунки рідним, швидка доставка, та ні миті переживаннь, що ще треба для радості та щастя у наш час🙏🥰💞 Дякую велике! Всім задоволена! Як що що, то я до вас💯😊🤝