Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Замовила детективну гру (котра з Ковальским), прийшла дуже швидко, гарно запакована, у чудовому стані. Взагалі здивувалася, тому що замовляла у суботу, а тут написано що графік роботи з понеділка по пʼятницю, тому думала що відправлять тільки у понеділок, але на наступний день, у неділю, посилка вже прямувала до мене. Дуже вдячна за швидкість і якість!
Отримали супер швидко! І хоч сам плед не бачили (брали на подарунок, тому коробку не розкривали), але упаковка мала таке красиве оформлення (і в друку, і в дібраних словах), що в нас не залишилось жодних сумнівів щодо високої якості продукції! Дякуємо! Наразі плед на шляху до далекої Австралії, і буде огортати своїм теплом добрі серця там.