Купувала для мами на день народження блокнот для рецептів, помітила що вона записувала свої рецепти в якомусь старому «розбитому» грубому зошиті, радості не було меж , мама була довольна як маленька дівчинка. Тішусь що їй сподобалось) ну а коврик з капібарами це естетичний оргазм для усіх нас)
Тарілки ORNER - гарний подарунок хоч на день народження, хоч "під ялинку". Дуже швидко обробили замовлення. Тарілки у подарункових коробках прийшли у посилці добре запакованими. Обслуговуванням магазину задоволена
Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...