Хочу еще добавить момент. То что белая ручка есть, это уже неплохо)) Но она не совсем хорошо ведет себя на листах альбома. Возможно, лучше подобрать более качественную ручку, или даже тоненький маркер, но зато процесс написания будет более комфортным.
Щиро дякую за такий класний келих та дууууже швидку відправку. Залишила замовлення перед самим новим роком, а на наступний день вже отримала на пошті. Ви супер!!!
Замовляла комплект шкарпеток "Київ" для доньки. Замовлення виконали швидко ( а в мене було обмаль часу, доречі), що дуже приємно. Шкарпетки, як завжди, відмінної якості, бо замовляю вже не в перший раз. Дуже рекомендую цю фірми для тих, хто полюбляє вишуканість і креатив