Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!
Купляла два планера, собі і чоловіку, наповнення чудове, все гарно і корисно. Але хотілось би гендерно-нейтральні звернення всередині, бо планери з гарними облкладинками треба не тільки qirl)