Все супер! Доставили навіть швидше ніж обіцяли)) Ще й комунікація - топ. Все перевірили, уточнили, Порадили альтернативу Якщо не встигне приїхати вчасно. Котики 🤗 Дякую
Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!