Сервіс мені дуже сподобався! Такі уважні менеджери, мені було приємно отримувати відповіді від них. Сам альбом також дуже подобається, приємний на дотик і вигляд <3 За кутики окремий респект)) я вже думала чим буду приклеювати фотографії)) Приїхало все цілим і неушкодженим, і швидко! Дякую, Orner :)
Замовляла на подарунок, альбом неймовірний і батьки задоволені. А ще хочу подякувати магазин за дбайливе відношення до клієнтів: мені альбом на жаль прийшов пошкоджений поштою, але мені відразу запропонували замінити. І вже на наступний день отримала новий не пошкоджений альбом. Повернусь до магазину ще не один раз, рідкий випадок коли й замовлення неймовірне та ще й знаходиш для себе магазин з дбайливим відношенням до своїх покупців 💕
Робила замовлення - три пледи та календар на подарунок. Все - бездоганно - гарна якість товару, чітка робота консультантів та гнучкий підхід до клієнтів, якісна упаковка, оперативна доставка. приємно усвідомлювати, що є таке чудове виробництво та небайдужі талановиті люди! Дякую всім!