Купляла товари вже не перший раз, цього разу на подарунок. Отримувач був у захваті,тому тільки найвища оцінка за якість. А оперативність і чудова робота операторів гідні оплесків! Дякую, що ви є!
Все чудово! Гарна якість, прикольний дизайн, і дарує море спогадів і посмішок. Сподобалось також і те, що можна подзвонити на гарячу лінію і владнати будь-яке питання. Дякую за прекрасний сервіс і увагу до клієнтів🫶
Мені дуже сподобалось, що дуже швидко опрацювали замовлення і відправили в той же день і на наступний день я вже забрала посилку і мала гарний подарунок для подруги! Замовила альбом.