Дуже задоволена Вашою роботою! Спілкування менеджерів дружнє і тепле. Швидка реакція на всі питання. Швидка відправка. Товар класний. Замовляла шкарпетки і чашку. Для чашки дуже продумана упаковка, де вона і чітко зафіксована, і видно малюнок, і можна на подарунок. Все чудово! Успіхів Вам і надалі!
Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.