Я замовляла пазли «Затишний Львів». Вони супер. Якість огонь. Рекомендую. Обслуговування та швидка доставка товару на оцінку «відмінно» . Дякую Вам! Мирного неба та процвітання !
Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)