Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶
Брала хустинку на подарунок. Дуже красива хустинка - і за якістю, і за дизайном. Подруга в захваті!! Навіть хотіла в рамку оформити як картину для декору!