Замовляв таро «Starlight», картки із афірмаціями і плед на подарунок. Все прийшло у відмінній якості. В ORNER відповідають дуже приємні і любʼязні працівники. Можна обговорити деталі і домовитися щодо доставки у зручну для вас дату. Рекомендуватиму цей магазин і дякую тим, хто створив такі гарні товари в сервіс✨
Дякую за такі чудові метафоричні картинки ❤️Вони додають настрій та впевненість в майбутній день)Це дуже глибокі слова в кожній карті Дякую за оперативність 🌷
Все супер! Завжди класні товари.Обожнюю❤️ Календарі та планери у саме серденько! Завжди купую чи отримую у подарунок, і це на всі 100%🤭 Символічно календар 22го року зберігаю не відірваним з 24 лютого, маю надію колись зазирнути далі🥹