Брала хустинку на подарунок. Дуже красива хустинка - і за якістю, і за дизайном. Подруга в захваті!! Навіть хотіла в рамку оформити як картину для декору!
Замовляла поел "Дерево життя" дуже, дуже задоволена! Не дивлячись на негаразди з програмою, дівчата все ж такі відправили супер швидко, як і просила! За це окрема подяка! Якість виробу вражає, супер! Успішних продажів Вам дівчата !
Брала подарунок на річницю весілля друзів. 5 років - дерев'яне весілля. Довго думала і зупинилася на пледі Дерево життя. Їм дуже зайшло. Мені теж гарно, хоча я не розпаковувала. Але вже маю чохол для ноута з цієї ж серії. Обожнюю його. Ви кращі 💛💙