Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!
Придбала чудову колоду "Сила в мені" Швидко отримала. Ілюстрація кожної карти до души. Задоволена своїм придбанням. Як би трішечки товще папір, було б в загалі супер. Дякую!