Дуже подобаються ваші пазли, маю вже декілька у своїй колекції. Але є одне побажання/зауваження: чому не має пазлу з сюжетом міста Запоріжжя? Я би придбала такий із задоволенням 😉
Отримала два пледи ( "Дерево роду" , " Дерево життя"). Вони неймовірні! Вишукані, оригінальні, якісні, не подібні на всі ті, які мені доводилося коли- небудь бачити.
Дякую вам за чудовий плед! Шукала аутентичний подарунок для закордонних родичів, і цей плед просто знахідка! Натхнення вашій команді в створенні таких гарних речей!