Я не зрозумів.. де коментарі накшталт "замовлили тарілку, на тарілці котик не рухався як на відео.. дитина плакала.. поверніть кошти"))) Маю декілька тарілок з цієї серії, ви чудові як і ваші тарілки!
Мій мастхев, першим моїм планером від вас був планер на кольцах, якого наразі немає, а цей-це просто вау, наповнення змінилось в набагато кращу сторону😍 Я просто кайфую від нього❤️
Я ще в процесі заповнення книги роду, але вже можу сказати, що вона дуже класна, якісна та містить багато цікавих розділів і запитань. Її заповнення — це чудова можливість зайвий раз зателефонувати рідним і поговорити на теми, про які, найімовірніше, ви б не згадали в повсякденному житті. Дякую за чудовий інструмент для збереження родинної історії, спогадів і фотографій!