Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.
Обслуговування на вищому рівні. Ввечері замовила, наступного дня о 12:00 вже отримала. Щодо якості товарів, це просто неймовірно. Кольори, полотно пледа щось не подівано, а у комплекті з подушками виглядає на всі 100%. Усім раджу мати такі набори.