Замовляла собі футболку, дуже креативний дизайн, і дуже гарна якість!)))) На мені розмір S, я б сказала вона прям вільна і довга, можна спокійно вдягати під лосини, розмірна сітка відрізняється від стандартної. Розміри більшечкі) Але я так і хотіла, аби вона була не приталена))))
Нам пощастило і пазл прийшов цілим) над ним треба сидіти довго, але ми вперті, тож подарував кілька чудових вечорів нам із хлопцем, а сюжет настільки цікаво збирати, що обрали сидіти пів ночі і спізнитись на роботу:)
Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!