Мені дуже сподобалось, що дуже швидко опрацювали замовлення і відправили в той же день і на наступний день я вже забрала посилку і мала гарний подарунок для подруги! Замовила альбом.
Все чудово і швидко. Альбом дуже гарний. Тільки, на жаль, подарунковий пакет відправили у зігнутому вигляді в через це на згині трохи замʼявся та продирявився:( В усьому іншому все чудово)
Замовила такий альбом на 14 лютого, якість фантастична! Гарний цупкий матеріал, якісне тиснення на обкладенці, сторінки приємні на дотик. Вже додаємо фотографії:)
Мені дуже сподобалось, що дуже швидко опрацювали замовлення і відправили в той же день і на наступний день я вже забрала посилку і мала гарний подарунок для подруги! Замовила альбом.
Все чудово і швидко. Альбом дуже гарний. Тільки, на жаль, подарунковий пакет відправили у зігнутому вигляді в через це на згині трохи замʼявся та продирявився:( В усьому іншому все чудово)
Замовила такий альбом на 14 лютого, якість фантастична! Гарний цупкий матеріал, якісне тиснення на обкладенці, сторінки приємні на дотик. Вже додаємо фотографії:)