Приїхала шачка, була ціла, але в той же вечір відпало вушко Написали в магазин і на наступний ранок нам чашку замінили без зайвих запитань, доставку теж оплатив магазин! Щиро вдячні за оперативне вирішення питання, та сервіс обслуговування на гарному рівні ❤️
Замовляла в компанії ORNER пледи "чарівний світ" та "птахи на зоряному небі". Задоволена неймовірно. Якісні, яскраві, теплі, виготовлені з душею та великою любов'ю! Все класно!!! Бажаю команді успіхів та процвітання!
Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶